InterCAMP

Czuwaj Druhny i Druhowie!

be-strong1

Już niebawem ruszamy na InterCAMP więc pora abyście załatwili jeszcze kilka spraw. Kroki jakie musicie wykonać zamieszczam poniżej więc sporządźcie listę i nie zapomnijcie o żadnym z nich :)
1. KARTA EKUZ: – każdy uczestnik, powinien posiadać kartę EKUZ. Jest ona potwierdzeniem tego, że posiadamy ubezpieczenie na terenie Polski. Dzięki niej, zostanie nam udzielona pomoc zagranicą na takich samych zasadach jak obywatele danego państwa. Kartę EKUZ każdy otrzymuje za darmo WNIOSEK EKUZ. Jeżeli macie jakieś pytania dzwońcie :) 
2. PAKOWANIE: na wyjazd zabieramy to co na biwak harcerski z tym, że tutaj mamy aż 4 dni. Śpimy w zwykłych namiotach, a posiłki będziemy przygotowywać we własnym zakresie. Nie zapomnijcie o menażkach i karimatach lub materacach ponieważ przez 3 noce śpimy na ziemi. Coś przeciwdeszczowego też się może przydać.
3. JEDZENIE: Będziemy posiadali własną kuchenkę gazową i jakieś garnki także obiady przygotujemy z większą pompą – może spaghetti lub coś ze słoików :) co do posiłków dogadamy się na grupie FB.
4. TRANSPORT: na chwilę obecną jedziemy trzema samochodami także organizacyjnie będzie dość łatwo. Wyjazd zaplanowałem w piątek (13.05.2016) godz. 6:30 spod SP 18. Powrót około godz. 17:00 w poniedziałek 16.05.2016.
5. ZGODY: jak tylko dokładnie ustalę samochody jakimi się poruszamy na i ze zlotu podzielimy się na grupy, rodzice będą musieli wypisać Wam odpowiednie zgody z imieniem i nazwiskiem kierowcy i rejestracja samochodu. Wzory zamieszczę na stronie.
6. WPISOWE: dotychczas każdy z Was przelał 140 zł, które to obejmowało wpisowe na zlot i wyprawkę :) co w niej będzie dowiecie się już na zlocie. Podawałem, że na transport i wyżywienie potrzebujemy około 75 zł jednak jutro koło godz. 12:00 potwierdzę Wam dokładnie czy ta kwota nie ulegnie lekkiemu zwiększeniu. Te pieniążki zabieramy już na sam wyjazd.
7. MYCIE SIĘ: na zlocie będą dostępne odpłatnie prysznice – koszt to 1 Euro :)
8. ZAKUPY: na terenie zlotu będzie można płacić w dwóch walutach, którymi są korony Czeskie i Euro. W sklepiku będzie można kupić napoje, owoce i warzywa.

Do usłyszenia :)